Swim challenge 2024

Zwembad Hoogkerk Duikt In: De Swim Challenge Groningen van Zoutkamp tot Groningen

We zijn verheugd om aan te kondigen dat Zwembad Hoogkerk dit jaar deelneemt aan de spannende Swim Challenge Groningen! Als een toegewijd lid van de gemeenschap voelen we ons vereerd om onze passie voor zwemmen te bundelen met een nobel doel: Het kankeronderzoek in het UMCG.

Wat maakt onze deelname dit jaar extra bijzonder? We hebben besloten om de uitdaging aan te gaan om van Zoutkamp tot Groningen te zwemmen. Dit symboliseert niet alleen een indrukwekkende fysieke prestatie, maar ook een reis van verbondenheid en betrokkenheid bij onze prachtige regio.

Door de lange afstand af te leggen, willen we niet alleen onze zwemvaardigheden testen, maar ook een boodschap van saamhorigheid en doorzettingsvermogen uitdragen. We geloven in de kracht van samenwerking.

We nodigen iedereen uit om ons te steunen in deze reis. Of het nu gaat om het aanmoedigen van ons team, het doneren aan het goede doel , elke bijdrage maakt een verschil.

Het zou fantastisch zijn als u onze zwemmers wilt steunen middels een donatie, op deze pagina staat ons team!

Groetjes,
Team Zwembad Hoogkerk